1-آگهی های ویژه: آگهی های ویژه این امکان را به شما می دهند که شرکت خود را به صورت کامل (شامل قرار دادن عکس های کامل محصولات، ویدئو، شرح کامل فعالیت، آدرس و شماره تلفن دفتر مرکزی و نمایندگی ها، آدرس ایمیل، آدرس وبسایت، قیمت محصولات، ساعات پاسخگویی و…) معرفی نمائید و آگهی خود را در صفحه اصلی سایت قرار دهید.

2-پنل اختصاصی: مهم ترین قسمت سایت امکان داشتن پنل اختصاصی برای تمام کسب و کارهاست. پنل اختصاصی این امکان را به شما می دهد که محصولات خود را به صورت آگهی های ویژه مستقیمن در سایت چاشنی بازار قرار دهید و هم چنین آگهی های خود را به صورت دلخواه اضافه یا ویرایش کنید. پنل اختصاصی مختص اعضای 5 ستاره می باشد. هزینه پنل اختصاصی به صورت سالانه پرداخت می شود.

3-بنر: در صفحه ی اصلی سایت امکان قرار دادن آگهی های فروش شما در مرکز سایت(بنر) به صورت ماهانه وجود دارد. بنر این امکان را به شما می دهد که محصولات شما بهتر دیده شوند. بنر نیز مانند Header قدرت زیادی در نمایش محصولات شما به مشتریان دارد و تاثیر بسیار زیادی در فروش محصولات شما دارد.

4-نیازمندی ها: بخش نیازمندی ها شامل دسته بندی های مختلفی از جمله آشپزخانه صنعتی، استخدام، دکوراسیون، صنایع شوینده، صنایع غذایی و ظروف می باشد. نیازمندی ها فقط در قسمت دسته بندی ها قرار می گیرد و امکان قرار دادن آن به صورت مجزا در صفحه اصلی سایت نمی باشد. قابل ذکر است که دسته بندی های سایت بیشتر از موارد عنوان شده می باشند و میتوان آنها را در هدر سایت گزینه ی “دسته بندی“ مشاهده نمود.

5-ویدئوها: در صفحه ی اصلی سایت امکان قرار دادن ویدئوهای فروش شما به صورت ماهانه وجود دارد. این ویدئوها می توانند شامل تیزر تبلیغاتی، گزارش آگهی، آموزش و خبر باشند.

6-جستجوی پیشرفته سایت: جستجوی پیشرفته شامل دسته بندی های مختلف و همچنین آدرس گوگل می باشد و نحوه ی جستجو به این صورت است که دسته بندی یا بخشی از جمله مورد نظر خود را تایپ کرده (در صورت تایپ یک کلمه آگهی هایی که در آنها کلمه مورد نظر شما به کار برده شده است نمایش داده می شود) و سپس شهر، منطقه، خیابان و… را انتخاب نموده و جستجو می کنید. این قسمت از سایت این امکان را به شما می دهد که به راحتی محصول یا نیازمندی های مورد نظر خود را با توجه به میزان فاصله از محل فعالیت خود تهیه نمائید یا برعکس مشتریانی که قصد خرید یا همکاری با شما را داشته باشند راحت تر بتوانند با شما ارتباط برقرار کرده و محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.